O‘zbekiston va Gretsiya: Yangi biznes ufqlar
Savdo-iqtisodiy aloqalarni kengaytirish maqsadida Gretsiya delegatsiyasining tashrifi kutilmoqda. Almuda ushbu xalqaro hamkorlikda professional buxgalteriya va huquqiy xizmatlar bilan sizning moliyaviy xavfsizligingizni ta’minlaydi.
03-fevral, 2026 (Yangilangan sana 21-fevral, 2026)
O‘zbekiston va Gretsiya: Strategik biznes hamkorlikning yangi bosqichi
O‘zbekiston Savdo-sanoat palatasi vakili Alisher Shayxov va Gretsiya elchisi Paraskevi Tseveleki o‘rtasidagi uchrashuv ikki davlat iqtisodiy aloqalari uchun yangi sahifa ochdi. Sentabr oyida Gretsiya biznes delegatsiyasining tashrifi va yirik biznes-forum rejalashtirilgan.
Xalqaro bozorga chiqish va gretsiyalik hamkorlar bilan ishlash nafaqat istiqbolli, balki mas’uliyatli jarayondir. Almuda konsalting kompaniyasi ushbu jarayonda tadbirkorlarning eng yaqin ko‘makchisiga aylanadi. Biz eksport-import amaliyotlarini buxgalteriya jihatidan to‘liq rasmiylashtirish, xalqaro shartnomalarning huquqiy ekspertizasi va xorijiy investitsiyalar auditi bo‘yicha kompleks xizmatlarni taqdim etamiz. Almuda bilan Gretsiya bozori siz uchun huquqiy jihatdan xavfsiz va moliyaviy jihatdan shaffof bo‘ladi.
Mulk ijarasi shartnomasi haqida bilish kerak bo‘lganlar: huquqlar, majburiyatlar va ALMUDA bilan ijara
Ijara shartnomalarining asosiy jihatlari va ALMUDA xizmatlari orqali huquqiy qo‘llab-quvvatlash haqida batafsil ma’lumot.